Danas u četvrtak 5. avgusta 2021. godine na sednici Sindikata radnika HBIS Serbia u načelu je usvojen finansijski izveštaj za 2020. godinu. Zakazan je sastanak u subotu za raspravu o detaljima zbog obimnog materijala, kao što smo uvek radili, povratna informacija od članova sindikata i novi planovi i predlozi za 2021. godinu.

REGRES

Prosečna zarada(bruto) obračunata za mart 2021. godine iznosila je 89894 dinara, dok je prosečna zarada bez poreza i doprinosa (neto) iznosila 65289 dinara.

Očekivana isplata regresa u visini prosečne mesečne zarade u Republici Srbiji (neto) je 63015,70 dinara.

U ponedeljak 10.05.2021. u organizaciji SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SMEDEREVA sa početkom u 17h u prostorijama Šahovskog kluba Smederevo, održan je šahovski turnir na kome je učestvovalo 6 ekipa iz Smedereva, a tempo igre je bio 15 minuta po igraču. Naš tim, u sastavu Stanković Dragan, Strakuš Dalibor i Bijanić Stefan odneo je ubedljivu pobedu.

Neki od članova koji koriste pogodnosti koje obezbeđuje naš sindikat, sportske aktivnosti u zatvorenom balonu u sklopu kompleksa Spotskog Centra Smederevo.